O hotelu

Hotel Club Trio je rodinný hotel, který se nachází v klidné boční ulici vedle ulice Stodolní s mnoha kluby, bary, hospodami a diskotékami. Nabízí snídaňovou restauraci, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, kuřáckou místnost (v krytém venkovním prostoru) a pokoje s TV a minibarem.

Všechny pokoje jsou nekuřácké a mají posezení, kuchyňský kout (bez možnosti vaření) a vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou.

Hotel se nachází ca.5 minut chůze od centra města a výstaviště Černá louka. Do zoo to budete mít ca. 2 km a do DinoParku Ostrava ca. 16 km. Slezskoostravský hrad je vzdálený ca. 3 km. Další zajímavá místa najdete v části "Zobrazit aktivity" na tomto webu.

Na místě je k dispozici bezplatné veřejné parkoviště v závislosti na dostupnosti (rezervace není možná). Přímo před hotelem je také placené soukromé parkoviště, kde je možné zaparkovat vaše vozidlo (ca. 150,- CZK / noc).

Hotel se nachází ca. 200 metrů od tramvajové zastávky "Stodolní" a ca. 2 minuty chůze od vlakového nádraží Ostrava - Stodolní.

 

Důležité informace:

 

Check - In a Check - Out:

    Check-in: od 14:00 - 21:00 hodin (Pozdější check-in je možný pouze po předchozí domluvě / informaci (použijte pole pro poznámku při rezervaci))

   Check - Out: do 11:00 hodin

 

Časy snídaní:

    Pondělí - Pátek: 7:00 - 10:00 hodin

    sobota - neděle a svátky: 8:00 - 10:30 hodin

 

Rezervace na festivaly:

Jestliže hledáte ubytování v době nadcházejících festivalů, kontaktujte nás prosím na emailové adrese (info@hotel-trio.cz):

Beats for Love (5.7.23 - 8.7.2023

Colours of Ostrava (19.7.23 - 22.7.23)

 

 

 

 

 

O hotelu 0O hotelu 1O hotelu 2O hotelu 3O hotelu 4O hotelu 5O hotelu 6O hotelu 7O hotelu 8O hotelu 9O hotelu 10O hotelu 11O hotelu 12O hotelu 13O hotelu 14O hotelu 15O hotelu 16O hotelu 17
Napsat recenzi

Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Datum pobytu*

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo s oddělenými postelemi

rozměr 45 m2
soukromý kuchyňský kout

Pokoj pro ty, kteří nepotřebují služby navíc, ale vystačí si sami vevlastním pokoji. Do pokoje je možné ubytovat maximálně 2 osoby, které bodou mít k dispozici sedací soupravu, koupelnu součástí pokoje a vlastní kuchyňský kout pro přípravu pokrmů.

Televize na pokoji
Televize na pokoji
Televize na pokoji
Televize na pokoji
Televize na pokoji
Televize na pokoji
Televize na pokoji
Televize na pokoji
Televize na pokoji
Televize na pokoji
Televize na pokoji